doświadczenie, któremu można zaufać

O nas

W 1993 roku rozpoczęliśmy naszą działalność jako mała rodzinna firma, oferując do sprzedaży śruby i nakrętki  zaledwie w kilku rozmiarach. Stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę o nowe rozwiązania dla przemysłu i branży budowlanej. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z dostawcami i klientami, aktywnie szukaliśmy, testowaliśmy i wprowadzaliśmy do oferty produkty, nie tylko od polskich producentów. Nasze towary pomogły klientom z powodzeniem rozwijać się w wielu sektorach rynku.

Współpraca rozwija się każdego dnia dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Bezpieczna firma

Bezpieczeństwo jest priorytetem. Bezpieczne, nowoczesne technologie, sprawdzone systemy ograniczają ryzyko wystąpienia wielu istotnych zagrożeń. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, by mieć pewność, że otrzymasz towary najlepszej jakości.

Działania pro-eko

W trosce o środowisko naturalne odpowiedzialnie kształtujemy obieg odpadów i opakowań w naszej firmie. Całkowicie zrezygnowaliśmy z plastikowych opakowań jednorazowych, kartony poddajemy recyklingowi. Monitorujemy zużycie paliw kopalnych

Zrównoważony rozwój

Podążając za filozofia zrównoważonego rozwoju, nasz zespół wspólnie tworzy  bezpieczne środowisko pracy. Wspieramy model równouprawnienia, monitorujemy zachowania antymobbingowe i kładziemy nacisk na przestrzeganie przepisów BHP.

Świadomość ekologiczna

Polityką naszej firmy jest sprzedaż towarów, bardzo dobrej jakości, aby służyły swoim odbiorcom długie lata. Ogranicza to znacznie obciążenie środowiska dodatkowymi odpadami.

Ewidencja i rejestracja

Dlaczego segregujemy śmieci? Powodów jest wiele. Skłaniać nas do tego może nie tylko chęć troski o własne środowisko, ale też względy ekonomiczne. BDO stanowi integralną część bazy danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarowanie odpadami.
Joanna Wachulak
Dział zamówień i BDO
logo-nivel-white-308
kingtony
logo--desktop@2x
rawlplug_logo

IMPROMEX

Nasza misja

Od samego początku działalności zdajemy sobie sprawę, że innowacyjność w branży jest niezbędna, technologia nieustannie się zmienia. Nasza firma istnieje już od trzech dekad, co niemal pokrywa się z historią rozwoju polskiego przemysłu nowej ery. Impromex zawsze skutecznie dostosowywała się do zmieniających trendów, oferując swym partnerom najlepsze towary. Poszerzanie oferty, dostarczanie Państwu innowacyjnych rozwiązań od sprawdzonych producentów, pozwala na zwiększenie efektywności procesów przemysłowych.

Sales Growth
70%
Manufacturing & Development
50%
Project Efficiency
60%
Sustainability Percentage
90%

Profesjonalne doradztwo

Wieloletnie doświadczenie i partnerski model pracy pozwala w pełni wcielić w rolę naszych klientów. Słuchamy Państwa potrzeb i wiemy, z jakimi problemami się Państwo mierzą. Znajomość specyficznych wymagań branżowych oraz umiejętności doboru odpowiednich rozwiązań, pomaga naszym Klientom osiągnąć cel. Satysfakcja i pozytywne doświadczenia klienta, to nasza misja.

Stany magazynowe

Monitorowanie stanów magazynowych, sprawny, efektywny i elastyczny łańcuch dostaw to nasz nadrzędny cel, aby codziennie wspierać rozwój waszego biznesu. Współpraca z nami, to dogodna forma płatności,